Kontakta oss

Strategerna inom företagsstöd handlägger ansökningar som inkommer via www.minansokan.se om investeringar och innovationer från företag med verksamhet och säte i Västerbotten.

Erik Dahlberg Strateg företagsstöd - Malå, Norsjö, Skellefteå
E-post
erik.dahlberg@regionvasterbotten.se
Mobil
070-657 57 09
Bild på Erik Dahlberg
Tobias Gavelin Strateg företagsstöd - Bjurholm, Lycksele samt kommersiell service
E-post
tobias.gavelin@regionvasterbotten.se
Telefon
070-557 57 31
Bild på Tobias Gavelin
Thomas Jonsson Strateg företagsstöd - Storuman, Sorsele, Vännäs
E-post
thomas.jonsson@regionvasterbotten.se
Mobil
070-357 57 83
Emma-Lisa Olofsson Strateg företagsstöd - Vilhelmina, Dorotea
E-post
emma-lisa.olofsson@regionvasterbotten.se
Mobil
070-657 57 19
Bild på Strateg företagsstöd - Vilhelmina, Dorotea
Linda Wiberg Strateg företagsstöd - Åsele, Nordmaling
E-post
linda.wiberg@regionvasterbotten.se
Mobil
070-307 57 08
Bild på Linda Wiberg
Charlotta Wikman Strateg företagsstöd - Robertsfors, Umeå, Vindeln
E-post
charlotta.wikman@regionvasterbotten.se
Mobil
070-657 57 83