Gå till sidans huvudinnehåll Gå till sidans meny
Kontakt
Lyssna

Administration och ekonomi

Rachel Nygren

Kanslichef
Mobil: 070-384 57 12
rachel.nygren@regionvasterbotten.se

Helene Idahl

Chefsassistent och registrator
Mobil: 070 – 280 57 12
helene.idahl@regionvasterbotten.se

Gunnar Hjelt

Registrator
Tel: 090-16 57 59 Mobil:070-461 57 67
gunnar.hjelt@regionvasterbotten.se

Katrine Andersson

Nämndsekreterare
Tel: 090-16 57 39 Mobil:070-616 57 16
katrine.andersson@regionvasterbotten.se

Mona-Lisa Fjellström

Nämndsekreterare
Tel: 090-16 57 19 Mobil:070-656 37 38
mona-lisa.fjellstrom@regionvasterbotten.se

Sonja Forsberg

Personalhandläggare/ Löneadministratör
Mobil: 0730-48 75 38
sonja.forsberg@regionvasterbotten.se

Ingela Olofsson

Personalspecialist
Tel: 076-788 57 18
ingela.olofsson@regionvasterbotten.se

Johnny Lundström

IT-koordinator
Mobil:070 – 616 57 05
johnny.lundstrom@regionvasterbotten.se

Mats Sundqvist

Koordinator
Mobil:070-318 11 03
mats.sundqvist@regionvasterbotten.se

Barbro Granberg

Controller
Tel:070-258 57 01
barbro.granberg@regionvasterbotten.se

Lena Nordling

Ekonomiansvarig
Mobil:070-588 37 05
lena.nordling@regionvasterbotten.se

Arja Tamminen

Projektekonom
Mobil:070-532 44 80
arja.tamminen@regionvasterbotten.se

Malin Gavelin

Ekonomiassistent
Tel:070-570 04 29
malin.gavelin@regionvasterbotten.se

Mattias Brandé

Serviceassistent
Mobil:070-680 57 40
mattias.brande@regionvasterbotten.se

Uppdaterad 9 januari, 2017 kl 7:21 av Jörgen Boström