Kontakta oss inom kompetensförsörjning

Aurora Pelli Strateg Utbildning och Näringsliv
E-post
aurora.pelli@regionvasterbotten.se
Mobil
070-611 57 77
Tobias Thomson Strateg Utbildning och Näringsliv
E-post
tobias.thomson@regionvasterbotten.se
Telefon
070-636 29 31
Jan Midlert Samordnare Näringsliv och utbildning
E-post
jan.midlert@regionvasterbotten.se
Mobil
070-550 74 80
Annica Mäkitalo Projektledare SIKT
E-post
annica.makitalo@regionvasterbotten.se
Mobil
070-557 57 08
Bertil Almgren Projektledare Yrk-in
E-post
bertil.almgren@regionvasterbotten.se
Mobil
070-658 83 04
Joel Hedlund Projektledare IP-projekt
E-post
joel.hedlund@regionvasterbotten.se
Mobil
070-697 68 46
Maria Kammerson Projektsamordnare INFÖR-SIKT
E-post
maria.kammerson@regionvasterbotten.se
Mobil
070-657 57 46
Petter Lundberg Ordförande Yrk-in
E-post
petter.lundberg@regionvasterbotten.se
Mobil
070-318 01 63
Stina Johansson Projektledare Yh Nord
E-post
stina.johansson@regionvasterbotten.se
Mobil
070-365 45 70