Kontakta oss inom utbildning

Petter Lundberg Enhetschef Samhällsbyggnad
E-post
petter.lundberg@regionvasterbotten.se
Mobil
070-318 01 63
Bild på Petter Lundberg
Thomas Berglund Strateg Näringsliv och Utbildning
E-post
thomas.berglund@regionvasterbotten.se
Telefon
076-11 73 029
Bild på Thomas Berglund
Lena Lundqvist Samordnare Vård- och omsorgscollege
E-post
lena.lundqvist@regionvasterbotten.se
Mobil
070-557 57 69
Linda Rudolfsson Strateg Näringsliv och Utbildning och IT-pedagog Mediacenter
E-post
linda.rudolfsson@regionvasterbotten.se
Mobil
070-565 57 83
Bild på Linda Rudolfsson
Peter Hjelm Strateg Näringsliv och Utbildning och IT-pedagog Mediacenter
E-post
peter.hjelm@regionvasterbotten.se
Mobil
070-261 57 76
Bild på Peter Hjelm
Feriz Zecic Digital administratör Mediacenter
E-post
feriz.zecic@regionvasterbotten.se
Mobil
070-281 57 58
Mats Johansson Samordnare Mediacenter
E-post
mats.johansson@regionvasterbotten.se
Mobil
073-846 57 33